İşverenler İçin : ÜCRETSİZ İLAN VER
LesCARD Logo
Anasayfa » İş İlanları » İzmir İş İlanları » Bakıcı İş İlanları İZMİR

İzmir Bakıcı İş İlanları

Site site gezmeyin!
Bütün iş ilanları zaten burada.
Toplam : 5 İş İlanı
BAKİM

3,5 yaşındaki oğluma bakıcı arıyorum yaş 19 - 40 yaş arası kendine güvenen sevgi dolu, çocukları seven, referans verebilecek biri gerekiyor menemen Uğur Mumcu da oturması şarttır.

Menemen Uğur Mumcu Mahallesi İZMİR / MENEMEN
4 gün önce İzmir Bakıcı İş İlanı
Eminem Yaşlı Bakımevi

İzmir ili Urla ilçesinde hizmet vermekte olan yaşlı bakım evi. Kurumumuzda personelimize yardım edebilecek, kalma sorunu olmayan yardımcı personel alınacaktır.Personele kalacak yer temin edilecekti...

5 gün önce İzmir Bakıcı İş İlanı
EV

Yatalak anneme benim evimde YARIM GÜN bakacak gerektiğinde yatılı kalabilecek bana da yardımcı olabilecek bir bayan arıyorum. Bucakoop ve Kuruçeşmede oturan olması şarttır. AYLIK ÜCRET 900 TL.

Bucakoop Duranlar Sitesi İZMİR / BUCA
AKTİF İLAN İzmir Bakıcı İş İlanı
Bynogame Online Oyunlar

Birisi 9 aylık diğeri 3 yaşında olan iki kız çocuğuyla samimiyetle ilgilenebilecek sigara kullanmayan ev işlerinden anlayan güvenilir yatılı olarak kalabilecek bir hanım çalışan arıyoruz.

AKTİF İLAN İzmir Bakıcı İş İlanı
Eminem Yaşlı Bakımevi

Urla'da faaliyet gösteren kurumumuza sertifikalıbayanhasta bakım personelialımı yapılacaktır. İlgili kişilerin başvuruları değerlendirilecektir. Hizmet anlamında müşteri memnuniyet odaklı kurumda t...

AKTİF İLAN İzmir Bakıcı İş İlanı
/ 1


DAHA FAZLA İLAN İÇİN
İzmir'deki Bütün İş İlanları

Bakıcı İlanları Kapsamı

Bakıma ihtiyaç duyan kişilerin temel yaşam ihtiyaçlarını karşılama olarak tanımlanan bu meslekte çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta ve yaşlı bakıcı/refakatçisi en çok aranan pozisyonlar arasındadır. Bu meslek dallarında bakıcı arayanların ilk kriteri deneyim ve referans olmaktadır. Birçok kurs merkezi de bu konuda eğitim ve sertifika vermektedir. "Çocuk Bakım Elemanı Kursu", "Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı/Refakatçisi Kursu", "Bebek Bakıcılığı" bu kursların başında gelmektedir.

POZİTİF AYRIMCILIK İŞ İLANLARI

LesCARD, dezavantajlı gurupların (kadın, engelli v.b.) istihdam önceliğini ve artışını desteklemektedir.

İZMİR GENELİ İŞ İLANLARI