LesCARD Hizmet Şartları

Tanımlar

"LesCARD" : Erciyes TEKNOPARK'ta geliştirilen ArGe projesi.

"Hizmetler" : LesCARD tarafından üretilen her türlü yazılım uygulamaları, fiziksel reklam materyalleri.

Temel Şartlar

Hizmetlerimizi kullanmanız, sizin ve LesCARD arasındaki işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetlerimizi kullanımınız boyunca da bu şartlara(zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hali dahil) bağlı kalacağınız anlamına gelir.

Hizmetlerimiz, günden güne yeni ek uygulamalar ile gelişecektir. Her bir yeni ek uygulama için ek şartlar uygulanabilir. Ek şartlar, yeni ek uygulama ile birlikte size bildirilir ve bu ek şartları kabul ederek yeni uygulamayı kullanmanız halinde, sizinle yaptığımız bu sözleşmenin bir parçası olur.

Hizmetlerimizi kullanımınızdan ve hizmetlerimize sağladığınız içerikten siz sorumlusunuz. Sağladığınız içerik, diğer LesCARD kullanıcıları, internet siteleri ve arama motorları tarafından erişilebilir. Dolayısıyla bilinmesini istemediğiniz veya doğru olmayan içeriği LesCARD’a göndermeyin.

Hizmetlerimiz, LesCARD’a ait olmayan içerik görüntülemektedir. LesCARD bu içeriklerin doğruluğunu, güvenirliğini garanti etmez, bu içeriklerin sorumluluğu ilgili içeriği kullanıma sunan gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuzdur.

LesCARD Hizmetlerinden bazıları reklam yoluyla desteklenecektir. Dolayısıyla Hizmetlerimizdeki içeriklerde reklamların yayınlanmasını kabul etmektesiniz.

LesCARD hizmet şartlarına uymamanız, yasalara aykırı davranmanız veya şuan için öngöremediğimiz herhangi bir olumsuz durumun oluşması halinde size hizmet vermeyi durdurabiliriz.

Gizlilik

Hizmetlerimizi kullanma sürecinizdeki topladığımız bilgiler ve sağladığınız içerikler LesCARD Gizlilik Sözleşmesine tabidir. Hizmetlerimizi kullanarak LesCARD Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Hesap Güvenliğiniz

LesCARD hesabınıza girişiniz, eposta adresiniz ve kendi oluşturduğunuz bir parola ile sağlanmaktadır. LesCARD hesabınız için tahmin edilmesi zor parolalar oluşturun. Parolanızı korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Parola güvenliğinizi sağlayamamanız halinde doğacak kayıp veya zarardan LesCARD sorumlu olmayacaktır.

Hizmetlerimizdeki Değişiklikler

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Kullanımınızdaki hizmetlere ek işlevler ekleyebileceğimiz gibi var olan işlevleri de değiştirebilir veya tamamen kullanımdan kaldırabiliriz.

Bildirimler

Hizmetlerimizi kullanımız esnasında, size duyuru veya bilgilendirme iletileri gönderebiliriz.

Hizmet Şartlarımızdaki Değişiklikler

Hizmet şartlarımız, LesCARD’ın gelişmesiyle paralel olarak değişecektir. Bu şartların son halini, www.lescard.com/kurumsal/hizmetsartlari sayfasında(bu sayfa) görüntüleyebilirsiniz. Bu şartlardaki değişiklikleri; garanti etmemekle birlikte size, ilişkili mail adresinize yada LesCARD mesaj kutunuza iletebiliriz. Her durumda hizmetleri kullanımınız işbu LesCARD Hizmet Şartlarının ve LesCARD Gizlilik Sözleşmesinin son halini kabul ettiğiniz anlamı taşıyacaktır. Bu yüzden zaman zaman Hizmet Şartlarımızın ve Gizlilik Sözleşmemizin güncel halini kontrol etmenizi öneririz.