LesCARD Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik sözleşmesi LesCARD'ın bilgi toplama ve kullanma şeklini açıklar.


İş Arayanlardan Bilgi Toplama

İş arayanlardan kayıt alınmaz : LesCARD'ı iş arayan olarak ziyaret etmişseniz, sizden herhangi bir kayıt alınmaz, bilgi yada üyelik talep edilmez. İş ilanında ya işverenin telefon numarası vardır ya da başvuru yapacağınız özel istihdam bürosunun linki bulunmaktadır. Değerli iş arayanlar, sitemizi bir seri ilan (sarı sayfalar) sitesi olarak kullanın.

Bilgi Toplama

Kayıt sırasında aldığımız bilgiler : Bir LesCARD hesabı oluşturduğunuzda sizden adınız, soyadınız, eposta adresiniz, kendiniz belirlediği bir LesCARD giriş parolası ve yine kendinizin belirlediği bir LesCARD hesap adı alırız.

Hesap oluşturduktan sonra aldığımız bilgiler : LesCARD hesabınızı oluşturduktan sonra fotoğrafınız, eğitim, iletişim v.b. bilgilerinizi LesCARD sistemine sağlayabilirsiniz.

Günlük Bilgileri : LesCARD hizmetlerini kullanımınız esnasında sunucularımız veya kullandığımız üçüncü parti yazılımlar bazı bilgileri otomatik kaydeder. Bu bilgiler eriştiğiniz içeriğin adresi, yaptığınız işlem, girdiğiniz veri, Internet protokol adresiniz, tarih ve saat, tarayıcınız türü, kullandığınız dil gibi bilgilerdir.

Topladığımız Bilgileri Kullanma

Sizden aldığımız ve topladığımız bilgilerden eposta adresiniz, parolanız, GSM numaranız ve gizli kalacağını açıkça belirttiğimiz bilgiler hariç diğer bilgiler LesCARD sayfalarında herkese açık bir şekilde yayınlanır.

Eposta adresiniz ve bildirmişseniz GSM numaranızı, gerekli hallerde sizinle iletişim kurabilmek veya size bildirimlerde bulunmak için kullanabiliriz.

Gizlilik Sözleşmesindeki Değişiklikler

Bu Gizlilik Sözleşmesinde zamanla değişiklik yapabiliriz. Açıkça izninizi almadıkça, bu sözleşmedeki haklarınız saklı korunacaktır. Gizlilik Sözleşmesindeki değişikliklerin son hali daima http://www.lescard.com/kurumsal/gizlilik sayfasında yayınlarız.