LesCARD Logo
Türkiye'nin İş Arama Motoru

LesCARD Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik sözleşmesi LesCARD'ın bilgi toplama ve kullanma şeklini açıklar.


İş Arayanlardan Bilgi Toplama

İş arayanlardan kayıt alınmaz : LesCARD'ı iş arayan olarak ziyaret etmişseniz, sizden herhangi bir kayıt alınmaz, bilgi yada üyelik talep edilmez. İş ilanında ya işverenin telefon numarası vardır ya da başvuru yapacağınız özel istihdam bürosunun linki bulunmaktadır. Değerli iş arayanlar, sitemizi bir seri ilan (sarı sayfalar) sitesi olarak kullanın.

Gizlilik Sözleşmesindeki Değişiklikler

Bu Gizlilik Sözleşmesinde zamanla değişiklik yapabiliriz. Açıkça izninizi almadıkça, bu sözleşmedeki haklarınız saklı korunacaktır. Gizlilik Sözleşmesindeki değişikliklerin son hali daima http://www.lescard.com/kurumsal/gizlilik sayfasında yayınlarız.

LesCARD Nedir ?

LesCARD, tamamen Türk Yazılımcılar tarafından geliştirilen, 6 yıldır sürekli büyüyen, oldukça verimli ve başarılı ÜCRETİSİZ ilan servisidir.

Neden LesCARD ?

İş Arayan mısınız?

  • 8 farklı büyük iş ilanı sitesinin ilanlarını tek noktadan takip edebiliyorsunuz.
  • 15 dakikada bir güncellenen iş ilanları sayesinde iş aradığınız bölgedeki en yeni ilanlardan en hızlı şekilde siz haberdar olursunuz.

Firma mısın?

  • ÜCRETSİZ olarak bir veya daha fazla iş ilanı verebilisiniz.
  • İlanlarınız 4 farklı sitede yayınlanarak milyonlarca kişiye ulaştırılır ve çok kısa süre içerisinde bir çok başvuru alırsınız.

* Sitemiz seri iş ilanları yayınlayan iş arama motoru olup, iş arayanlardan hiçbir kayıt ve başvuru almamaktadır.