LesCARD Logo
Türkiye'nin İş Arama Motoru

LesCARD Hizmet Şartları

Tanımlar

"LesCARD" : Türkiye'nin güçlü iş arama motoru.

"Hizmetler" : LesCARD tarafından üretilen her türlü yazılım uygulamaları, fiziksel reklam materyalleri.

"YASAL DAYANAK" : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)'nin "Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar" başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan "İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır."

Temel Şartlar

Hizmetlerimizi kullanmanız, sizin ve LesCARD arasındaki işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetlerimizi kullanımınız boyunca da bu şartlara(zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hali dahil) bağlı kalacağınız anlamına gelir.

Hizmetlerimiz, YASAL DAYANAK çerçevesinde olup;
- Üyelik sistemi bulunmamaktadır,
- İş arayanlardan herhangi bir kayıt yada başvuru alınmamaktadır,
- İş ilanlarında "BAŞVUR" butonu bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz, günden güne yeni ek uygulamalar ile gelişecektir. Her bir yeni ek uygulama için ek şartlar uygulanabilir. Ek şartlar, yeni ek uygulama ile birlikte size bildirilir ve bu ek şartları kabul ederek yeni uygulamayı kullanmanız halinde, sizinle yaptığımız bu sözleşmenin bir parçası olur.

Hizmetlerimizi kullanımınızdan ve hizmetlerimize sağladığınız içerikten siz sorumlusunuz. Sağladığınız içerik, diğer LesCARD kullanıcıları, internet siteleri ve arama motorları tarafından erişilebilir. Dolayısıyla bilinmesini istemediğiniz veya doğru olmayan içeriği LesCARD’a göndermeyin.

Hizmetlerimiz, LesCARD’a ait olmayan içerik görüntülemektedir. LesCARD bu içeriklerin doğruluğunu, güvenirliğini garanti etmez, bu içeriklerin sorumluluğu ilgili içeriği kullanıma sunan gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuzdur.

LesCARD Hizmetlerinden bazıları reklam yoluyla desteklenecektir. Dolayısıyla Hizmetlerimizdeki içeriklerde reklamların yayınlanmasını kabul etmektesiniz.

LesCARD hizmet şartlarına uymamanız, yasalara aykırı davranmanız veya şuan için öngöremediğimiz herhangi bir olumsuz durumun oluşması halinde size hizmet vermeyi durdurabiliriz.

Gizlilik

Hizmetlerimizi kullanma sürecinizdeki topladığımız bilgiler ve sağladığınız içerikler LesCARD Gizlilik Sözleşmesine tabidir. Hizmetlerimizi kullanarak LesCARD Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimizdeki Değişiklikler

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Kullanımınızdaki hizmetlere ek işlevler ekleyebileceğimiz gibi var olan işlevleri de değiştirebilir veya tamamen kullanımdan kaldırabiliriz.

Bildirimler

Hizmetlerimizi kullanımız esnasında, size duyuru veya bilgilendirme iletileri gönderebiliriz.

Hizmet Şartlarımızdaki Değişiklikler

Hizmet şartlarımız, LesCARD’ın gelişmesiyle birlikte değişebilecektir. Bu şartların son halini, www.lescard.com/kurumsal/hizmetsartlari sayfasında(bu sayfa) görüntüleyebilirsiniz. Bu şartlardaki değişiklikleri; garanti etmemekle birlikte size, ilişkili mail adresinize yada LesCARD mesaj kutunuza iletebiliriz. Her durumda hizmetleri kullanımınız işbu LesCARD Hizmet Şartlarının ve LesCARD Gizlilik Sözleşmesinin son halini kabul ettiğiniz anlamı taşıyacaktır. Bu yüzden zaman zaman Hizmet Şartlarımızın ve Gizlilik Sözleşmemizin güncel halini kontrol etmenizi öneririz.

LesCARD Nedir ?

LesCARD, tamamen Türk Yazılımcılar tarafından geliştirilen, 9 yıldır sürekli büyüyen, oldukça verimli ve başarılı ÜCRETSİZ ilan servisidir.

Neden LesCARD ?

İş Arayan mısınız?

  • 8 farklı büyük iş ilanı sitesinin ilanlarını tek noktadan takip edebiliyorsunuz.
  • 15 dakikada bir güncellenen iş ilanları sayesinde iş aradığınız bölgedeki en yeni ilanlardan en hızlı şekilde siz haberdar olursunuz.

İşveren misiniz?

  • ÜCRETSİZ olarak bir veya daha fazla iş ilanı verebilisiniz.
  • İlanlarınız 4 farklı sitede yayınlanarak milyonlarca kişiye ulaştırılır ve çok kısa süre içerisinde bir çok başvuru alırsınız.

* Sitemiz seri iş ilanları yayınlayan iş arama motoru olup, iş arayanlardan hiçbir kayıt ve başvuru almamaktadır.