Salihli Bayan İş İlanları

Salihli Bayan İş İlanları 2014 - 2013. Bugün yayınlanan en yeni ve güncel işkur bayan eleman ilanları. Bayan eleman arayan firmalar, iş yerleri ve fabrikalar. Aşağıda; sadece bayanların veya bayanların da başvurabileceği iş ilanları listelenmiştir.

ABDULLAH ÖZDEMİR

Özdemir mobilyada çalıştırılmak üzere mobilya kurulumundan anlayan, eşya taşımında yardım edecek, B sınıfı ehliyete sahip beden işçisi alınacaktır. Yemek+SGK+Kıyafet Yardımı yapılacaktır.

BELEDİYE CAD. NO.183 45300 SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
8 saat önce Salihli Bayan İş İlanı
MAHSEN GIDA DAĞITIMTİCARET LTD.ŞTİ.

MAHSEN GIDA DAĞITIM TİCARET LTD.ŞTİ.nde çalıştırılmak üzere 20-33 yaşları arasında bayan ön muhasebeci alınacaktır.İşe başvuruda bulunacak adayların İşkur'dan işe gönderme formu alarak işyerinden Kazı...

BEŞ EYLÜL MAH. 539 SOK. NO:15/A SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
10 saat önce Salihli Bayan İş İlanı
ATÖLYE EMEK

ATÖLYE EMEK MERMER GRANİT AKRİLİK İŞİ YAPAN FİRMAYA ÖN MUHASEBE YAPACAK,OFİS PROGRAMLARI BİLEN, BÜRO TEMİZLİĞİ DE YAPACAK 1 BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR. BAŞVURACAK ADAYLARIN İŞKURDAN GÖNDERME FORMU ALM...

ATATÜRK MAH SEZGİN SAN SİT 662SK NO 48BSALİHLİ 45300 SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
3 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
PAMİDOR MAĞAZACILIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pamidor Çocuk Giyim 1995 yılında İstanbul'da 0-14 yaş çocuk ve bebek tekstil perakende satış mağazası olarak kuruldu.Bebek ve Çocuk tekstil mağaza konsepti ile müşterilerinin güvenini kazanarak bugün ...

5 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
ENT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Firmamızda sigorta satışı konusunda yetiştirilmek üzere, tercihen deneyimli , en az lise mezunu ,bay ve bayan satış temsilcileri alınacaktır.

6 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
ZUMDİECK KONSERVE DONDURULMUŞ GIDA ANONİM ŞİRKETİ

ZUMDİECK KONSERVE DONDURULMUŞ GIDA ANONİM ŞİRKETİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE İŞÇİ ALIMI YAPILACAKTIR. BAŞVURMAK İSTEYEN ADAYLAR İŞKURDAN GÖNDERME FORMU ALARAK İLANA BAŞVURU YAPABİLİR. (D.Y.)

ORGANİZE SAN.BÖLG.KULA YOLU ÜZERİ 15.KM. 45300 SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
6 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
KAYA YEMEK (YALIM ŞENKAYA)

KAYA YEMEK (YALIM ŞENKAYA) de çalıştırılmak üzere bayan garson alınacaktır. Gıda paketlemesi yapacaktır.Başvurmak isteyenlerin İşkur dan gönderme formu almaları gerekemektedir. (MGD)

OTOGAR KARŞISI SANAYİ LUKOİL KARŞISI 45300 SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
6 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
DEVA İÇECEK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DEVA İÇECEK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MUHASEBECİ ALIMI YAPILACAKTIR. BAŞVURUCAK ADAYLARIN NETSİS PROGRAMINI İYİ DERECEDE BİLMESİ GEREKMEKTEDİR. FİRMANIN SGK+YOL+YEMEK OLANAKLA...

O.S.B 302 . Cd. NO:19 SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
10 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
BOSTAN TARIM ÜRÜNLERİ SERACILIK VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

BOSTAN TARIM DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 17-47 YAŞ ARASI BAYAN İŞÇİ ALIMI YAPILACAKTIR. İLGİLENENLER 714 19 78 NOLU NUMARAYI ARAYABİLİRLER.

HASALANKÖYÜ KARAAĞAÇLI MEVKİİ 45300 SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
14 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
GİRGİNLER SÜP.MAR.G.SAN.HAY.EM.HA.Gİ.TE.M.DA.TÜ.M.KI.M.LTD.Ş

GİRGİNLER SÜPERMARKET'TE çalıştırılmak üzere 20-40 yaşları arasında ENGELLİ büro memuru alımı yapılacaktır.Görüşme 18.11.2014 Salı günü saat 10:00 da İşkur Salihli Hizmet Merkezi'nde gerçekleşecektir...

KOCAÇEŞME MAH. 50. SOK. NO:53\A SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE
18 gün önce Salihli Bayan İş İlanı
SAYFA : / 3
Salihli İş İlanları
Ücretsiz İş İlanı Ver

Salihli Firmaları, ilanlarınızın LesCARD'ta yayınlanmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız rehberde bulunan sitelere iş ve eleman ilanı verebilirsiniz.

+POZİTİF AYRIMCILIK İŞ İLANLARI

LesCARD; Salihli'de dezavantajlı gurupların (kadın, engelli v.b.) istihdam önceliğini ve artışını desteklemektedir.

MESLEKİ İLANLAR

Salihli için mesleklere özel iş ilanları sayfaları hazırlanmaktadır.

MANİSA GENELİ İŞ İLANLARI

Bayan Eleman Arayanlar Salihli

Salihli'de bayan personel (çalışan) ve eleman arayan firmalar, fabrikalar, işletmeler, işyerleri, şirketler ve holdingler listesi. Bayan eleman arayanlar Salihli sayfasında, Salihlide bayanlara yönelik iş imkanı ve olanakları yeralmaktadır.