Ödemiş Bayan İş İlanları

Ödemiş Bayan İş İlanları 2014 - 2013. Bugün yayınlanan en yeni ve güncel işkur bayan eleman ilanları. Bayan eleman arayan firmalar, iş yerleri ve fabrikalar. Aşağıda; sadece bayanların veya bayanların da başvurabileceği iş ilanları listelenmiştir.

YÜZYIL GIDA TEKS.TUR.TAR.HAY.YEM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yüzyıl Gıda bünyesinde çalışmak üzere biber konservesi sekteründe en az 5 yıl deneyimli gıda teknikerleri alınacaktır.(İMD E.KESKİN ÖZDER)

KETENDERE MEVKİİ OVAKENT 35150 ÖDEMİŞ İZMİR / TÜRKİYE
16.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
YÜZYIL GIDA TEKS.TUR.TAR.HAY.YEM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yüzyıl Gıda bünyesinde çalışmak üzere biber konservesi sekteründe en az 5 yıl deneyimli gıda mühendisleri alınacaktır.(İMD E.KESKİN ÖZDER)

KETENDERE MEVKİİ OVAKENT 35150 ÖDEMİŞ İZMİR / TÜRKİYE
16.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
vapur tekstil

BAY BAYAN GİYİM MAĞAZAMIZA DAHA ÖNCE BU SEKTÖRDE ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ SATIŞ PERSONELLERİ ALINACAKTIR. İKAMET ADRESİ ÖDEMİŞ OLAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

15.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
LATİN REKLAM TANITIM BİRİMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamızın Urla şubesinde çalıştırılmak üzere Deneyimli, Genel görünümleri düzgün, Temizliğe önem veren, 25-40yaşları arasında, Çocuksuz, aile aranmaktadır.Bayan öğleye kadar ev işlerine, öğlede...

urla BORNOVA İZMİR / TÜRKİYE
19.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
PURE BEDDİNG YAŞAM ÜNİTELERİ MOB. VE İTHİ İHR. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

YAZIBAŞINDA YATAK VE BAZA İMALATI YAPAN FİRMAMIZA KİMYAGER POZİSYONUNDA ÇALIŞACAK PERSONEL İHTİYACI BULUNMAKTADIR.(İMD: MURAT NİYET)

BALKAN CADDESİ TORBALI İZMİR / TÜRKİYE
16.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
YASEMİN DURU

KAFEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; EV YEMEKLERİ YAPABİLECEK, DENEYİMLİ AŞÇI İHTİYACI DUYMAKTAYIZ. BAŞVURU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN; 0 533 968 91 38 NUMARALI TELEFONLARDAN YASEMİN DURU (İŞVEREN) İLE GÖRÜŞÜLEBİLİR.

MİTHAT PAŞA MAH. HANİFE ÖĞRETMEN CAD. NO:4/A 35840 BAYINDIR İZMİR / TÜRKİYE
12.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
GÜLHAN PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZLERİ VE SRC DANIŞMANLIĞI

GÜLHAN PSİKOTEKNİK İzmir/Tire Şubesinde istihdam edilmek üzere ticaret lisesi mezunu, ön muhasebe konusunda deneyimli, bilgisayar bilgisi iyi olan ve yönetici asistanlığı da yapabilecek 25-35 yaş aral...

Cumhuriyet Mah. Aydınoğlu Cad. No:21/1 35900 TİRE İZMİR / TÜRKİYE
10.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
GÜLBA TEKS. İNŞAAT MADEN TUR.GIDA REKLAM SAN. VE TİC. A.Ş.

İZMİR GENELİNDE MAĞAZACILIK ( MAVİ JEANS) ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMA İÇİN 18-35 YAŞ ARALIĞINDA SATIŞ DANIŞMANI MESLEĞİNDE PERSONELE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN,GÜLERYÜZLÜ...

İZMİR / TÜRKİYE
10.09.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
SARAR BÜYÜK MAĞAZACILIK A.Ş. ( FORUM BORNOVA )

FİRMAMIZDA SATIŞ DANIŞMANI, OFİS ELEMANI, BEDEN İŞÇİSİ VEYA KASİYERLİK POZİSYONLARININ HERHANGİ BİRİSİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞI ALINACAKTIR. ALINACAK KİŞİ İZMİR OUTLET, KONAK PİER, PARK...

İZMİR SARAR MAĞAZALARI TÜRKİYE
28.08.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
ERDAL KARDAŞ YELDA TOPUZ KARDAŞ

K&P Legal Hukuk Bürosuna 20-30 yaş aralığında,Bay-Bayan. En az lise mezunu,tercihen en az 2yıl ; hukuk bürosu veya banka risk takip servisinde call center tecrübesi olan, iş disiplini, ikna kabiliyet...

ANKARA CAD. NO:81 K:20 BAYRAKLI İZMİR / TÜRKİYE
26.08.2014 Ödemiş Bayan İş İlanı
SAYFA : / 141
Ödemiş İş İlanları
Ücretsiz İş İlanı Ver

Ödemiş Firmaları, ilanlarınızın LesCARD'ta yayınlanmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız rehberde bulunan sitelere iş ve eleman ilanı verebilirsiniz.

+POZİTİF AYRIMCILIK İŞ İLANLARI

LesCARD; Ödemiş'te dezavantajlı gurupların (kadın, engelli v.b.) istihdam önceliğini ve artışını desteklemektedir.

MESLEKİ İLANLAR

Ödemiş için mesleklere özel iş ilanları sayfaları hazırlanmaktadır.

İZMİR GENELİ İŞ İLANLARI

Bayan Eleman Arayanlar Ödemiş

Ödemiş'te bayan personel (çalışan) ve eleman arayan firmalar, fabrikalar, işletmeler, işyerleri, şirketler ve holdingler listesi. Bayan eleman arayanlar Ödemiş sayfasında, Ödemişte bayanlara yönelik iş imkanı ve olanakları yeralmaktadır.