Biga Bayan İş İlanları

Biga Bayan İş İlanları 2014 - 2013. Bugün yayınlanan en yeni ve güncel işkur bayan eleman ilanları. Bayan eleman arayan firmalar, iş yerleri ve fabrikalar. Aşağıda; sadece bayanların veya bayanların da başvurabileceği iş ilanları listelenmiştir.

MARMARA GIDA BİGA

BİGA ŞÖLEN BAYİİNDE ÇALIŞACAK, BAKKAL VE MARKETLERE SICAK SATIŞ YAPABİLECEK, B SINIFI EHLİYETLİ, SRC BELGESİ OLAN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ VEYA MUAF, BİGA'DA İKAMET EDEN, TERCİHEN 40 YAŞINI AŞMAMIŞ, SATIŞ ...

2 NOLU SANAYİ SİTESİ 18.SOKAK NO: 21-23 İSTİKLAL MAH. 17200 BİGA ÇANAKKALE / TÜRKİYE
17 gün önce Biga Bayan İş İlanı
MARMARA GIDA BİGA

BİGA ŞÖLEN BAYİİ DEPOSUNDA ÇALIŞACAK, GELEN MALLARIN DİZAYNI VE REYON DÜZENLEMESİNİ YAPABİLECEK, B SINIFI EHLİYETLİ, SRC BELGESİ OLAN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ VEYA MUAF, BİGA'DA İKAMET EDEN, TERCİHEN 35 YA...

2 NOLU SANAYİ SİTESİ 18.SOKAK NO: 21-23 İSTİKLAL MAH. 17200 BİGA ÇANAKKALE / TÜRKİYE
17 gün önce Biga Bayan İş İlanı
SAYFA : / 1
Biga İş İlanları
Ücretsiz İş İlanı Ver

Biga Firmaları, ilanlarınızın LesCARD'ta yayınlanmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız rehberde bulunan sitelere iş ve eleman ilanı verebilirsiniz.

+POZİTİF AYRIMCILIK İŞ İLANLARI

LesCARD; Biga'da dezavantajlı gurupların (kadın, engelli v.b.) istihdam önceliğini ve artışını desteklemektedir.

MESLEKİ İLANLAR

Biga için mesleklere özel iş ilanları sayfaları hazırlanmaktadır.

ÇANAKKALE GENELİ İŞ İLANLARI

Bayan Eleman Arayanlar Biga

Biga'da bayan personel (çalışan) ve eleman arayan firmalar, fabrikalar, işletmeler, işyerleri, şirketler ve holdingler listesi. Bayan eleman arayanlar Biga sayfasında, Bigada bayanlara yönelik iş imkanı ve olanakları yeralmaktadır.